Menu Close

Miks soojustada ?

Kõigepealt renoveerimise fassaaditööd pikendavad maja eluiga ja parandavad sisekliimat.

fassaaditööd

Õigete materjalide kasutamine võimaldab kokku hoida kuni 45% küttekuludelt.

Soojustamise fassaaditööd annavad:

  • Energiasääst – Küttekulud jätkavad kasvutrendi ka tulevikus. Seega on mõistlik suurendada hoone soojapidavust läbi fassaaditööde ja sellega vähendada kulusid soojatootmise pealt ning samas vähenevad kulud hoone jahutamise peale suvel. Soojustamine on kasulik nii talvel kui ka suvel.
  • Hoone turuväärtuse tõus – Uuenduskuuri läbinud hoone on atraktiivsem kinnisvaraturul. Mistõttu on selle väärtus kõrgem ning müügikiirus suurem kui teistel samasugustel hoonetel, kus fassaaditööd tegemata.
  • Hoone kaitse ilmastiku eest – Aeg ja ilm teevad oma töö ning vana fassaad või fassaadikatted vajavad renoveerimist, et hoone ja selle väärtus säiliksid. Ka väikseim remont võib vältida uute kahjustuste tekkimist ning põhjalikumad fassaaditööd tagavad kindla kaitse.
  • Siseruumide temperatuur – Soojustamine vähendab sisetemperatuuri kõikumist. Sest hoone ei jahtu nii kiiresti, kui kütmine on lõppenud või välistemperatuur teeb kiire languse. Samuti annab suvekuudel soojustamine tunda siseruumides, kunas välispinnale langevast valgusest eralduv soojus peab tungima läbi tiheda mineraalvilla või vahtpolüstüreeni.

Fassaaditööd on ehituse etapp, mille eesmärk on luua või parandada ehitise välimust ja kvaliteeti.

fassaaditööd

Personaalse hinnapakkumise saamiseks, palun võta meiega ühendust!