Menu Close

EPS KLINKER WALL

eps klinker wall termofassaad

EPS KLINKER WALL – fassaadisüsteem, mis ühendab endas klinkertellise ilu, soojusisolatsiooni ja paigalduse lihtsuse.

Spetsiaalselt profileeritud vahtpolüstüreenist (EPS) plaat hõlbustab klinkerplaatide ladumist. Kõige populaarsematele klinkertellise formaatidele kohandatud juhikud kiirendavad klinkerplaatide paigaldamist ja tagavad ühtlase vahekauguse nende vahel. Soojustusplaadid on varustatud spetsiaalsete sakkidega, mis võimaldavad täpset reguleerimist ja seega välistavad kuumasildade tekke.

EPS KLINKER WALL fassaadisüsteem sisaldab kõiki vajalikke materjale süsteemi paigaldamiseks:

EPS KLINKER WALL termopaneel
 1. EPS soojustusplaadid paksusega 100-200mm
 2. Naeltüüblid
 3. Nakkekrunt 
 4. Liimsegu klinkerplaadile
 5. Klinkerplaadid Feldhaus — Klinker GmbH
 6. Vuugitäide

EPS KLINKER WALL süsteem võimaldab teostada fassaaditööd ilma professionaalse abita . Tulemuseks on ilus, vastupidav ja mis on kõige tähtsam ideaalselt ühtlane telliskivifassaad. EPS KLINKER WALL süsteem on mõeldud uutele ja renoveeritavatele kuni 25 m kõrgustele hoonetele.

Paigaldusjuhend PDF

 • klinkertellis fassaad
 • eps soojustusplaat
 • vahtpolüstüreen EPS soojustusplaadid
 • eps klinker wall fassaad
 • fassaadi soojustamine
 • klinkertellise paigaldus
 • klinkertellise paigaldus
 • telliskivifassaad
 • klinker termopaneel

Tehnilised joonised:

EPS KLINKER WALL FASSAADISÜSTEEMI KASUTAMISE EELISED

 1. Juhikud hõlbustavad ja kiirendavad klinkerplaatide ladumist
 2. Lai paksuste valik (100-200 mm) võimaldab teil saavutada soovitud soojusisolatsioonist
 3. Paneelide külgedel olevad väljaulatuvad osad võimaldavad tihedalt ühendada vahtpolüstüreeni kihid, mis välistab külmasildade tekke
 4. Kinnitusmaterjali süvendid aitavad tüübleid õigesti paigutada kogu paneeli pinnale
 5. Hammaspind nii paneeli esi- kui tagaküljel parandab märgatavalt liimi nakkumist, tänu millele kinnitub paneel veelgi paremini fassaadi, klinker aga paneeli külge.
telliskivifassaad eps soojustus

Tuntud tootjate klinkertellised võimaldavad laias valikus värve, pinna tekstuure ja formaate. See annab piiramatuid võimalusi fassaadide katmiseks. Tarnime klinkertellised ainult tootjatelt kes on end tõestanud rahvusvahelisel tasandil, seega oleme kindlad, et Teie telliskivifassaad säilitab oma laitmatu välimuse ja omadused veel palju aastaid!

Süsteemi aluseks on juhikutega vahtpolüstüreenist paneel ehk standardikohase nimetusega EPS, mis tagab klinkerplaatide kiire, lihtsa ja mis kõige tähtsam täiuslikult ühtlase ladumise. Paneel on valmistatud kvaliteetsest vahtpolüstüreenist, tagab seinte suurepärase soojusisolatsiooni ilma külmasildadeta. Lai paksuste valik võimaldab valida sobiva paneeli sõltuvalt soovitud soojusisolatsioonist.