Menu Close

Järelmaks

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

järelmaks

Kasuta kauba eest tasumisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaks Eestis!

Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust meie või ESTO klienditeenindusega ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga. Vali ise millal ja mis ulatuses soovid tagasimakseid teha.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Meie klientidele lepingutasu 0 eurot ja fikseeritud intressimäär 9,90% aastas!

Igakuise osamakse arvutamiseks, saate kasutada Järelmaksu kalkulaatorit

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO on tõestanud, et on Eesti e-kanalites kõige suurema partnervõrgustikuga ning kõige funktsionaalsem, kiirem ja mugavam järelmaksulahendus Eestis. ESTO võimaldab oma klientidel tasuda kiirelt ja mugavalt osamaksete kaupa pea 500-s e-poes ja kaupluses üle Eesti.

„ Osta nüüd, maksa hiljem“ on paindlikum krediidi funktsiooniga makseviis, kui seda on tavalised pangamakselingid. Valides makseviisiks „ESTO Maksa hiljem“ , saate tellimuse edukalt sooritada ja lepingu sõlmida ning kauba/teenuse esimesel võimalusel esmalt kätte. Teil on võimalus tasuda ilma lisakuludeta 30 päeva jooksul ja otsustada, mil viisil tasuda.