Menu Close
väravaautomaatika

Elektromehaaniline väravaautomaatika tiibväravale ja liugväravale.

Pange kodu elama!

Lai valik uuenduslikke tooteid igaks vajaduseks – Bft loodud kodu pääsuautomaatika lahendused. Lihtsalt paigaldatavad ja kasutatavad väravaautomaatika on sellise pideva indiviidile keskenduva tehnoloogilise uurimistegevuse tulemus, mille eesmärk on lihtsustada paigaldaja tööd ja lõppkasutaja elu. 

BFT Tehnoloogiad:

Väravaautomaatika

Kiireks ja ohutuks programmerimiseks

EELINK on BFT-s väljaarendatud süsteem, mis pihuarvutite programmide (Unipro, Uniradio ja Proxima) ühenduste abil võimaldab edastada andmeid automaatikasüsteemist arvutisse ja tagasi. Olgu see siis EEdbase või U-base tarkvara, süsteemidesse monteeritud salvestatud informatsiooniga andmebaase uuendatakse pidevalt. Selle tarkvara abil on võimalik ühendada personaalne informatsiooni süsteemiga. Näiteks omaniku aadress, hooldustehniku nimi, iga kaugjuhtimispuldivaldaja nimi jne. EElink võimaldab vaid mõne nupuvajutusega hõlpsalt hallata kliendibaasi või ennetavat hooldust.

Väravaautomaatika

Uus kodeerimissüsteem kaugjuhtimispultide vahetuks kloonimisfunktsiooniks

See mikroprotsessori tehnoloogia põhine süsteem võimaldab iga MITTO kaugjuhtimispuldi kloonimisfunktsiooni MITTO REPLAY kaugjuhtimises. 
Tegelikult “õpetab” esimene salvestatud kaugjuhtimispult igale järgmisele õige koodi, mis salvestatakse vastuvõtjasse automaatselt esimesel kasutuskorral. 
Kõik toimub tänu Jooksvakoodi ohutuülekandesüsteemile ülimalt turvaliselt.

Väravaautomaatika tallinn

Ohutuks edastamiseks

BFT raadiosaatja kasutab jooksvakoodiga süsteemi, mis haldab käsklusi täiesti ohutul viisil ja aitab vältida välist tõrget. 
Peale raadiosaatjal nupu vajutamist saadatakse käsklus igakord juhtsüsteemi erineva koodiga. Seda tunnistab ja aktsepteerib vaid vastuvõtja ja vaid ühe korra. 
Loodud algoritm takistab seejärel koodi taastootmist.

Väravaautomaatika harjumaa

Ohutuks kasutuseks vajalik tõukejõud

BFT juhtseadme mikroprotsessori tehnoloogial põhinev nutika pöördemomendiga juhtimissüsteem. Hankides teavet mitme indikaatoriga, uuendab seade ülesande sooritamiseks vajaliku tõukejõu taset. D-Track lihtsustab ka paigaldamist, sisaldades seadusega ettenähtud sertifikaate. Tavapärased juhtsüsteemid ei oska “lugeda” värava õiget asukohta ja seetõttu kohaldatakse pidevalt tõukejõu taset. BFT juhtseade salvestab väikseimagi erinevuse värava või ukse jõu juures. Näiteks,.muutuse temperatuuris või kulumise, varustades mootorit optimaalse pöördemomendiga. Tavapärane juhtsüsteem ei suuda tabada neid tõukejõu erinevusi, mille tõttu viitab seade olematule takistusele. Seetõttu garanteerib BFT süsteem maksimaalse ohutuse ja ideaalselt töötava seadme. Sõltumata kliima- ja temperatuuritingimustest ning mehaanilisest kulumisest.

väravad

Täpne, ohutu ja usaldusväärne

Bft 24V tehnoloogia tagab sulgumisel ja avanemisel optimaalse jõudluse koos aeglustuse täpse korrigeerimisega. 
Teine oluline aspekt on ohutus, mille tagab takistuse tekkimisel viivitamatu peatumine ja liikumine vastassuunas. 
Tehnoloogia tõhusus garanteerib toote usaldusväärsuse.

automaatika

Ühine suhtlusplatvorm kõigile juhtsüsteemidele ja vastuvõtjatele

Bft loodud uuenduslikud vastastikuseseotusesüsteemid koos traadita ühenduselahendusega juurdepääsupunktiautomaatika valdkonnas integreeriti uue U-link süsteemi sideeprotokolli kaudu. Erinevate füüsiliste andmekandjate ja sideprotokolli kaudu spetsiaalsete väravate opereerimiseks loodud ja arendatud tehnoloogia. Paigaldamise hõlbustamiseks süsteemi loomiseks ja hoolduseks, pakub Bft kaugühenduseks Bluetooth ülekandesüsteemil põhinevat lahendust kohalikus ja TCP/IP keskkonnas.

Väravaautomaatika hinnapakkumise saamiseks, võtke meiega ühendust!