Menu Close

Aialindid 3d paneelaiale

Aialindid võimaldavad täita 3d aiapaneele, luues privaatsust ja hubasust.

Polürotang on vastupidav UV-kiirgusele, kaitseb tuule, vihma ja lume eest. See laseb õhku läbi ja on 100% läbipaistmatu. Uuenduslik tehnoloogia, mis võimaldab aialinte üheaegselt omavahel ühendada, võimaldab lõigata igast kohast. Aialint on kuumtöödeldud ja tänu elastsusele saab seda vastavalt vajadusele lõigata. Soovitame selleks kasutada kuuma nuga, vastasel juhul võivad ääred narmendama jääda.

Aialint

Sünteetilisest rotangist punutud lint on valmistatud mittetoksilisest plastikust, mis ei kahjusta lapsi ega lemmikloomi. Polürotang ei vaja erilist hoolt, seda saab hõlpsasti puhastada seebiveega ja lapi või harjaga. Privaatsuskate on aastaringselt ilmastikutingimustele väga vastupidav – see kaitseb tuule eest ja pakub privaatsust. Privaatsuskate on lihtne paigaldada kaablisidemete abil.

See on kohandatud sobima 2500mm pikkuste 3d keevispaneelidega.

Meie sortimendis on kahte tüüpi aialinte: Polürotangist aialint 255 x 19 cm ja PVC aialint 2600×19 cm.

Polürotangist aialint 255 x 19 cm:

PVC aialint 2600×19 cm:

Aialindi otsakate:

Meie aia privaatsuskated võimaldavad täita piirdeid, aiapaneele jne, luues mugava ja esteetilise katte. Toodet iseloomustab kõrge kvaliteet, vastupidavus ja ilmastikukindlus (niiskus, pakane, lumi, vihm, UV-kiired).

Küsige personaalset hinnapakkumist!