Menu Close

Moodulaiad

AluZn moodulaed – see on suurepärane ja praktiline lahendus aia ehitamiseks.

Dnimo Oü pakub oma klientidele kvaliteetsed terasest lippaiad, mille eriliseks omaduseks on erakordne vastupidavus ja universaalsus. Seda võib paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Lippaiad on suurepärase välimusega, iga lipp võib olla ühe või kolme süvendiga ja ümarate või sirgete otstega.

Aia värvi võib valida väga laiast värvipaletist, mis sisaldab 22 värvi! Võite ka valida ühe neljast kattest – PURAL, matt, puiduimitatsioon või matt puiduimitatsioon.

moodulaed tallinnas

Moodulaed on valmistatud tugevast terasplekist paksusega 0,6 mm.

Paigaldatud moodulaiad ei tekita teile suuri muresid. Ta vajab minimaalset hooldust, kusjuures muud lisatööd nagu värvimine ja värvi uuendamine lihtsalt puuduvad! Terasest lippaiad peetakse kõige esinduslikumaks ja turvalisemaks.

lippaed

Tehnilised andmed:

Aed: Talad: Postid:
Paksus: 0,6mm Paksus: 1,5mm Paksus: 1,5mm
Laius: 108,5mm Mõõdud: 40х30mm Mõõdud: 40х60mm
Pikkus: kuni 6m Pikkus: kuni 6m Pikkus: kuni 6m

Pakume kuni 6m pikkuseid moduleid, kuid soovitame kasutada moduleid kuni 4 m.

Teras:

DX53D; S220GD+Z275

Aluzn moodulaed

Värvid:

RAL 3005, 3009, 6020, 7024, 8004, 8017, 8019, 9005, 9010, AluZn, puidu imitatsioon (viis värvi), on võimalik kanda peale matt kate (palun täpsustega võimalike värvide kohta). Talad ja postid värvitakse teie aiaga ühte värvi.

aiad eestis

Värvide valik

Aialippide kõik küljed on värvitud pulbermeetodil või ühepoolse värvkattega.

Lippaedade juurde pakume ka samas stiilis tiibväravaid, liugväravaid ja jalgväravaid. Hinnad arvestatakse iga kliendi personaalsete vajadustega.

Hinnad:

Vastavalt Teie soovile koostame personaalset hinnapakkumist – Teil on vaja valida värv, kuju, lippide tihedus ja aia pikkus.

Valides  OÜ DNIMO, Teie valite usaldusväärsust ja garantiid, samuti ka individuaalne lähenemine igale kliendile!