Menu Close

Õige fassaad – on teie investeering!

Valides Klinker termopaneele, Teie teete pikaajalise investeeringu enam kui 50 aastaks!
Sellest tulenevalt 
✅Teie kinnisvara turuväärtus suureneb märkimisväärselt
✅Hoone soojustamine termopaneelidega võimaldab vähendada kulusid küttele talvel ja jahutamisele suvel
✅Fassaadi renoveerimiskulud puuduvad! Näiteks puidust või krohvitud fassaadi tuleb reeglina renoveerida juba 10 aasta pärast!

Kui Teie alles ehitate või renoveerite olemasolevat fassaadi, investeerige oma raha mõistlikult.

Klinker termopaneelid sobivad mis tahes seinale: puidust, tellistest, silikaadist, betoonist ja isegi karkassmajadele.

Klinkerplaadist fassaad ei muuda oma esialgset värvust. Meie kasutame saksa kõrgekvaliteetsed klinker plaadid – Feldhaus ja Ströher.

Termopaneel  paigaldatakse mis tahes seinale tüüblite ja iselõikavate kruvide abil. Täpsemalt paigaldusest vaadake siit!

Termopaneelid on projekteeritud nii, et kahe paneeli põkkumisel ei teki läbivat vuuki. Tänu sellele ei pääse toasoe välja. Pärast montaaži täidetakse kõik vuugid vuugitäiteseguga, mille tulemusena saadakse ideaalse tellismüüritisega sein. 

Enne termopaneelide paigaldamise alustamist kontrollige kõikide seinte tasapinnalisust ja vertikaalsust. Väljaulatuvad kühmud ja ebatasasused tuleks maha lihvida, lohud, õnarused ja praod täita.

Suurte hälvete korral tuleks termopaneelid paigaldada aluskarkassile.
Vajaduse või soovi korral võib välistarindi soojapidavuse tõstmiseks paigaldada termopaneelide alla soovitud paksusega fassaaditöödeks sobiva vahtpolüstüreenilehe. Lisasoojustuse plaatide eelnev kinnitamine alusseinale ei ole vajalik, plaat pitsitatakse alusseina ja termopaneelide vahele.

Samuti on võimalik vahtpolüstüreeni lehtede paigaldamisega alusseina ebatasasused õgvendada ning termopaneelide paigaldusalus loodi rihtida. Lisasoojustuse plaatide vahelised vuugid tuleb korrektselt
täita või hermeetiliselt sulgeda, samuti tuleb termopaneelid paigaldada õhutihedalt aluse peale.

Soojustuse paksus varieerub alates 50 kuni 100 mm. Tähtis on teha õige soojustuse paksuse arvutus nimelt teie maja jaoks.

Klinker termopaneelide montaaž võib teostada ka miinuskraadides, mis annab võimaluse teostada fassaaditööd aastaringselt.

Dnimo OÜ, reg.nr.  12764582

Kmkr nr. EE101897426

Ladu asub Vana-Narva mnt 30, Maardu 74114

Jälgige meid facebookis!

fassaad
fassaad