Menu Close

Aialint 3d paneelaiale

Aialint

Aialint 3d paneelaiale võimaldb täita aiapaneele, luues privaatsust ja hubasust.

Polürotang on vastupidav UV-kiirgusele, kaitseb tuule, vihma ja lume eest. See laseb õhku läbi ja on 100% läbipaistmatu. Uuenduslik tehnoloogia, mis võimaldab aialinte üheaegselt omavahel ühendada, võimaldab lõigata igast kohast. Aialint on kuumtöödeldud ja tänu elastsusele saab seda vastavalt vajadusele lõigata. Soovitame selleks kasutada kuuma nuga, vastasel juhul võivad ääred narmendama jääda.

Sünteetilisest rotangist punutud aialindid on valmistatud mittetoksilisest plastikust, mis ei kahjusta lapsi ega lemmikloomi. Polürotang ei vaja erilist hoolt, seda saab hõlpsasti puhastada seebiveega ja lapi või harjaga.

Hinnad:

Privaatsuskate on aastaringselt ilmastikutingimustele väga vastupidav – see kaitseb tuule eest ja pakub privaatsust. Privaatsuskate on väga lihtne paigaldada.

Заборная лента для 3д панелей

Aialindid on kohandatud sobima 2500mm pikkuste 3d keevispaneelidega ning meie poolt pakutavate väravatega.

Meie sortimendis on kahte tüüpi aialinte: Polürotangist aialint 255x19cm ja PVC aialint 2600x19cm.

Polürotangist aialint 255x19cm:

PVC aialint 2600x19cm:

Aialindi otsakate:

Meie aia privaatsuskated võimaldavad täita piirdeid, aiapaneele jne, luues mugava ja esteetilise katte. Toodet iseloomustab kõrge kvaliteet, vastupidavus ja ilmastikukindlus (niiskus, pakane, lumi, vihm, UV-kiired).

aialindid 3d aiale

Tellimuse saab vormistada meie e-poes. Kui Te soovite personaalset hinnapakkumist, siis kirjutage julgelt aadressile: info@termofassaad.ee või täitke allolev vorm.