Fasaaditööd

FASSAADITÖÖDfassaaditööd

Miks soojustada ? Renoveerimise fassaaditööd pikendab maja eluiga ja parandab sisekliimat.
Õigete materjalide kasutamine võimaldab kokku hoida kuni 45% küttekuludelt.

Tõuseb kinnisvara turuväärtus – Kindlasti ei saa mainimata jätta ka turuväärtuse tõusu, mis ongi just tagatud ilusa ja sooja kodu olemusel.
Soojustamise fassaaditööd annavad:
Energiasääst – Küttekulud jätkavad kasvutrendi ka tulevikus. Seega on mõistlik suurendada hoone soojapidavust läbi fassaaditööde ja sellega vähendada kulusid soojatootmise pealt ning samas vähenevad kulud hoone jahutamise peale suvel. Soojustamine on kasulik nii talvel kui ka suvel.
Hoone turuväärtuse tõus – Uuenduskuuri läbinud hoone on atraktiivsem kinnisvaraturul. Mistõttu on selle väärtus kõrgem ning müügikiirus suurem kui teistel samasugustel hoonetel, kus fassaaditööd tegemata.
Hoone kaitse ilmastiku eest – Aeg ja ilm teevad oma töö ning vana fassaad või fassaadikatted vajavad renoveerimist, et hoone ja selle väärtus säiliksid. Ka väikseim remont võib vältida uute kahjustuste tekkimist ning põhjalikumad fassaaditööd tagavad kindla kaitse.
Siseruumide temperatuur – Soojustamine vähendab sisetemperatuuri kõikumist. Sest hoone ei jahtu nii kiiresti, kui kütmine on lõppenud või välistemperatuur teeb kiire languse. Samuti annab suvekuudel soojustamine tunda siseruumides, kunas välispinnale langevast valgusest eralduv soojus peab tungima läbi tiheda mineraalvilla või vahtpolüstüreeni.

Fassaaditööd on ehituse etapp, mille eesmärk on luua või parandada ehitise välimust ja kvaliteeti.

fassaaditöödLisaks sellele, et fassaad on oma aja kunsti ja arhitektuuri näide, ta on ka ehitise omaniku teine ​​nägu.

Sõltuvalt struktuurist , aga ka ehitisest , võib eristada mitut fassaadiliiki: hoovifassaad, külgfassaad, pargifassaad, tänavafassaad ja peafassaad.
Prantsuse keeles tähendab see sõna „nägu“. Mida kujutab endast hoone nägu?  Fassaaditööd on mis tahes arhitektuurirajatise esi-, välisosa. Fassaadi kuju ja välisilme tingivad hoone konstruktsioon, tähtsus ja stilistika.
Sõltuvalt struktuurist , aga ka ehitisest , võib eristada mitut fassaadiliiki: hoovifassaad, külgfassaad, pargifassaad, tänavafassaad ja peafassaad. Fassaaditööd tektooniline kujundamine ja dekoratiivne liigendus on sageli tingitud fassaadi ruumiliste, konstruktsiooniliste ja stilistiliste lahenduste iseärasustest. Mis tahes hoone peab olema tulekindel, ilus, pikaealine ja vastupidav.Eestis kasutatakse fassaadi viimistlemiseks mitmesuguseid tehnoloogiaid. Meie pakume selleid lahendusi: fassaadi soojustamine ja välisilme.Igal hoonel on omane oma kordumatu fassaad.