Menu Close

Tooted

STRAMA fassaadiplaadid – kaasaegne fassaadisüsteem

Strama fassaadiplaadid on mitmekülgne viimistlusmaterjal, mis on ideaalne iseseisvaks paigaldamiseks. See on kaasaegne lahendus fassaadi ja vundamendi katmiseks ning väikeste arhitektuursete vormide ehitamiseks nagu tarad, auto garaažid jne. Atraktiivne välimus ja lai värvide valik aitab teid realiseerida oma kõige julgemaid ideid. Soovitame proovida, sest see on nii lihtne!

Süsteemi paigaldamise näide:

Fassaadiplaadid

1. Sein
2. Kinnitusprofiil
3. Kinnitustüüblid
4. Soojustus
5. STRAMA paneel

Fassaadiplaadid STRAMA on valmistatud kõrgekvaliteetsest PVC-st ning kvartsi ja polümeeride segust. STRAMA fassaadiplaadid on vastupidavad ultraviolettkiirgusele.

fassaadiplaadid

Toode on mittesüttiv – tuleklass A2, S3, D0. Toode vastab Euroopa standarditele EN 13501:2015. Tehniliselt heaks kiidetud Ehituse ja Tehnilise Ekspertiisi Instituudis (ITB) nr. 02/15/2016, AT-15-7917/2016

Fassaadipaneelid STRAMA on saadaval kahes erinevas disainis ja laias värvivalikus:

WOOD disain

fassaadiplaat strama

Colour disain

fassaadiplaadid

WOOD ja COLOUR STRAMA ühe paneeli mõõt:

fassaadiplaadid tallinn

STRAMA paneelide eelised:

  • Paneelide kiire ja lihtne paigaldus ja demontaaž
  • Suurepärane seina ventilatsioon mis eemaldab efektiivselt ka niiskuse
  • Lihtne puhastus (vesi koos pesemisvahendiga väikeses koguses)
  • Saab paigaldada koos erinevate soojustusematerjalidega
  • Võimalus teostada fassaaditööd madalatel temperatuuridel
  • Mittemärguv pind ↓

Fassaadiplaadid STRAMA on mõeldud elumajade, majandushoonete, garaažide, lehtlate, aedade, helineelavate ekraanide jm välisfassaadide viimistlemiseks. Lisaks on võimalus kasutada täiendava soojusisolatsioonikihina vastavalt tehnilisele kooskõlastusele. Paneelid on vastupidavad erinevatele ilmastikutingimustele (lumi, vihm, pakane, otsesed päikesekiired) ega vaja erilist hooldust (aeg-ajalt võib loputada veega, kuhu on lisatud detergente). Muuda oma tööprotsess kiireks ning mugavaks!

fassaadiplaadid

Fassaadiplaatide tellimine koos DNIMO OÜ paigaldusega tagab garantii tehtud töödele, kvaliteetse paigaldamise ja tähtaegadest kinnipidamise.