Menu Close

Fassaadi dekoor

Fassaadi dekoor on fassaadielemendid mis kasutatakse seinte-, akende- ja uste viimistlemiseks. Meie fassaadi dekoor on valmistatud polüuretaanvahust, mille kõvadusklass on EPS 100, tugevdatud ja armeeritud klaaskiust, mis on kaetud ka liimilahusega.

Selline koostis ei lase pragudel tekkida isegi pikkade aastate kasutamise jooksul. Pind on nii visuaalselt kui katsudes maksimaalselt kivipinda meenutav.

fassaadi dekoor

Pärast pikki katsetusi õnnestus meil töötada välja koostis, mis vastab täielikult meie klientide kõrgetele nõudmistele. See on külmakindel, väga vastupidav, kuid samal ajal painduv ning ei lase seetõttu tekkida ehitise kasutuse aegsetel pragudel.

Fassaadi dekoor saab kasutada ainult dekoratiivsetena, kuna need ei kata struktuurset koormust. Soovitame teostada paigalduse temperatuuril 5-30 °C.

Meie pakutavate fassaadi dekooride standardpikkus on 1,20 m või 2 m.

Tehtud töödega saab tutvuda siin.

Valmistame igat tüüpi arhitektuurseid elemente alates lihtsatest liistudest kuni keerukate ornamentideni, samuti erinevaid ümardetaile (sambad, balustraadid, kerad) ning kaardetaile.

Häid ideid kuidas saab kasutada fassaadi dekoorid saab leida siit.

Maja nurkade viimistlus:

Fassaadi viimistlusliistud:

Akende ja uste viimistlusliistud:

Aknalauad:

Samuti on võimalik valmistada fassaadi dekoorid Teie jooniste järgi.

Eramajade fassaadide kaunistamiseks mõeldud kaasaegseid materjale on üsna palju, ja seetõttu pole teie valiku tegemine lihtne ülesanne. Ja selleks, et teha õige otsus, peate teadma, millised on konkreetse materjali plussid ja miinused.

Valides et fassaaditööd teostaksid OÜ DNIMO eksperdid, saad kõrge kvaliteediga tööd mõistliku hinnaga!