Menu Close

Väravate automaatika

Elektromehaanilised automaatikasüsteemid tiibväravatele, liugväravatele ja garaažiustele.

Pange kodu elama!

Lai valik uuenduslikke tooteid igaks vajaduseks – Bft loodud kodu pääsuautomaatika lahendused. Lihtsalt paigaldatavad ja kasutatavad koduautomaatikasüsteemid on sellise pideva indiviidile keskenduva tehnoloogilise uurimistegevuse tulemus, mille eesmärk on lihtsustada paigaldaja tööd ja lõppkasutaja elu. 

BFT Tehnoloogiad:

Kiireks ja ohutuks programmerimiseks. EELINK on BFT-s väljaarendatud süsteem, mis pihuarvutite programmide (Unipro, Uniradio ja Proxima) ühenduste abil võimaldab edastada andmeid automaatikasüsteemist arvutisse ja tagasi. Olgu see siis EEdbase või U-base tarkvara, süsteemidesse monteeritud salvestatud informatsiooniga andmebaase uuendatakse pidevalt. Selle tarkvara abil on võimalik ühendada personaalne informatsioon iga süsteemiga: omaniku aadress ja üksikasjad, hooldustehniku nimi, iga kaugjuhtimispuldivaldaja nimi jne. EElink võimaldab vaid mõne nupuvajutusega hõlpsalt hallata kliendibaasi või ennetavat hooldust. Ka kunagi keerulisena tundunud toimingud on nüüd lihtsad: näiteks juhtseadme või raadiovastuvõtja ümberkonfigureerimine asendamise korral või juhtpaneeli seadistamine alustades standardsest või kohandatud konfiguratsioonist.

Uus kodeerimissüsteem kaugjuhtimispultide vahetuks kloonimisfunktsiooniks. 
See mikroprotsessori tehnoloogia põhine süsteem võimaldab iga MITTO kaugjuhtimispuldi kloonimisfunktsiooni MITTO REPLAY kaugjuhtimises. 
Tegelikult “õpetab” esimene salvestatud kaugjuhtimispult igale järgmisele õige koodi, mis salvestatakse vastuvõtjasse automaatselt esimesel kasutuskorral. 
Kõik toimub tänu Jooksvakoodi ohutuülekandesüsteemile ülimalt turvaliselt.

Ohutuks edastamiseks. 
BFT raadiosaatja kasutab jooksvakoodiga süsteemi, mis haldab käsklusi täiesti ohutul viisil ja aitab vältida välist tõrget. 
Peale raadiosaatjal nupu vajutamist saadatakse käsklus igakord juhtsüsteemi erineva koodiga, mida tunnistab ja aktsepteerib vaid vastuvõtja ja vaid ühe korra. 
Loodud algoritm takistab seejärel koodi taastootmist.

Ohutuks kasutuseks vajalik tõukejõud. BFT juhtseadme mikroprotsessori tehnoloogial põhinev nutika pöördemomendiga juhtimissüsteem. Hankides teavet mitme indikaatoriga, uuendab seade ülesande sooritamiseks vajaliku tõukejõu taset. D-Track lihtsustab ka paigaldamist, sisaldades seadusega ettenähtud sertifikaate. Tavapärased juhtsüsteemid ei oska “lugeda” värava õiget asukohta ja seetõttu kohaldatakse pidevalt tõukejõu taset, ilma tagamata stabiilset tundlikkust avamisel ja sulgemisel. BFT juhtseade salvestab väikseimagi erinevuse värava või ukse jõu juures, nt. muutuse temperatuuris või kulumise, varustades mootorit optimaalse pöördemomendiga. Tavapärane juhtsüsteem ei suuda tabada neid tõukejõu erinevusi, mille tõttu viitab seade olematule takistusele. Seetõttu garanteerib BFT süsteem maksimaalse ohutuse ja ideaalselt töötava seadme, sõltumata kliima- ja temperatuuritingimustest ning mehaanilisest kulumisest.

Täpne, ohutu ja usaldusväärne. 
Bft 24V tehnoloogia tagab sulgumisel ja avanemisel optimaalse jõudluse koos aeglustuse täpse korrigeerimisega. 
Teine oluline aspekt on ohutus, mille tagab takistuse tekkimisel viivitamatu peatumine ja liikumine vastassuunas. 
Tehnoloogia tõhusus garanteerib toote usaldusväärsuse.

Ühine suhtlusplatvorm kõigile juhtsüsteemidele ja vastuvõtjatele. Bft loodud uuenduslikud vastastikuseseotusesüsteemid koos traadita ühenduselahendusega juurdepääsupunktiautomaatika valdkonnas integreeriti uue U-link süsteemi sideeprotokolli kaudu. Erinevate füüsiliste andmekandjate ja sideprotokolli kaudu spetsiaalsete väravate opereerimiseks loodud ja arendatud tehnoloogia. Paigaldamise hõlbustamiseks süsteemi loomiseks ja hoolduseks, pakub Bft kaugühenduseks Bluetooth ülekandesüsteemil põhinevat lahendust kohalikus ja TCP/IP keskkonnas. U-link tagab absoluutselt stabiilse standardi, korrektse side, ning ka turvalise andmekaitse, tänu kahetasemelisele krüpteermisele, mida võimaldab andmekrüpteerimissüsteem ja protokollisalasõna ning mille aluseks on sidesüsteem. – U-Link on tehnoloogiline platvorm, mis on Bft toodete keskmeks. – U-link kasutab avatud lähenemist: muutes Bft patenteeritud väravat B-Eba, on seda võimalik kohandada mitmesse erinevasse sidekeelde. – U-link on paindlik: see suudab töötada nii võrguühendusega kui ka ilma selleta, sõltuvalt paigaldatud B-Eba väravast. – U-Link võimaldab toodete eemalt hooldamist tänu kahesuunalisele sidele. – U-Link on skaleeritav: U-Linki võrku saab lisada lõputult objekte. – U-Linki abil saab luua tootegruppe: erinevaid B-Ebasid saab grupeerida, et võimaldada seotud toodete juhtimist individuaalset või rühmade kaupa. U-link uuendus, mis muudab tooted Bft lahenduseks.